Hakkımızda

law-company

KEY HUKUK BÜROSU

Key Hukuk Bürosu, 1990 yılında kurulmuş olan ve müvekkillerine Uluslararası Tahkim Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,
Aile Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku, Tüketici Hukuku, Sigorta ve Sigorta Aracıları Hukuku gibi alanlar başta olmak üzere geniş bir yelpazede danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta ve müvekkil şirketlerin günlük işleyişinden, hukuki işlemlerin sonuçlandırılmasına ve hukuki ihtilafların çözüm yollarına kadar her aşamada müvekkillerini temsil etmekte olan dinamik bir hukuk bürosudur.

Key Hukuk Bürosu hukuk danışmanlığı hizmetinin güven ilişkisi içerisinde, sonuç odaklı olarak verilmesini hedeflemiştir. Müvekkillerin hukuki sorunlarıyla ilgilenmeyi, ekip çalışması ile en iyi hizmeti vererek tüm süreçlerden bilgi sahibi olmalarının öneminin farkında olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen ticari hayatın yeniliklerine ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermek öncelikli vizyonumuzdur. Hukuk büromuz sorumluluk bilinciyle hareket ederek, bilgisi ve deneyimi yüksek uzman kadrosu ile disiplinli bir şekilde çalışarak, hizmet verdiği alanlarda lider olmayı hedeflemiştir.

Latest News

Articles and Press

Hizmetlerimiz

Vekil ile müvekkil arasındaki ilişkide her türlü bilginin mahremiyeti, devamında ise özenli olarak saklanması gerekliliğine inanan büromuz, güven ilişkisi çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Uluslararası Tahkim Hukuku

Adli mahkemeler yerine uyuşmazlık konusunun tahkim kurulu tarafından çözümlenmesini talep eden…

Ticaret Hukuku

Büromuzda şirket ana sözleşmesinin hazırlanması, şirketin kurulması ve tescil edilmesi, temsilci atan…

İcra Hukuku

Hukuk dünyasında meydana gelen her türlü borç ilişkisinden doğan alacağın tahsiline yönelik hukuki…